Президент України створив Раду розвитку громад та територій

19 / Грудень, 2019
19 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про створення Ради розвитку громад і територій.
Рада розвитку громад і територій - це консультативно-дорадчий орган при Президентові України, який він очолює.
Головними завданнями Ради є вивчення соціально-політичних і соціально-економічних процесів у регіонах, формулювання пріоритетів державної регіональної політики, а також налагодження взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування.
Рада відповідатиме за реалізацію реформи місцевого самоврядування, моніторинг виконання актів президента з питань регіональної політики та за аналіз законодавства з питань регіонального розвитку, місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також за підготовку пропозицій щодо його удосконалення.
До завдань Ради віднесено організацію роботи щодо формування складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.
До складу Ради за погодженням із Прем'єр-міністром України входять члени Кабінету Міністрів України та керівники інших органів виконавчої влади. Голова Верховної Ради України, голови обласних рад, міські голови міст - обласних центрів, керівники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування входять до складу Ради за згодою.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)