Про організацію надання якісних освітніх послуг, – практикум у Кіровоградському РВ АМУ

20 / Лютий, 2017
Сьогодні в Кропивницькому відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Нове у сфері освіти. Організація надання якісних освітніх послуг».
Захід провело Кіровоградське регіональне відділення АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Півсотні учасників, серед яких директори шкіл та їх профільні заступники з навчальних закладів обласного центру та прилеглих районів, мали можливість не тільки ознайомитись із новаціями у законодавчій сфері, а й побачити на практиці застосування сучасних технологій у процесі навчання. Звертаючись до присутніх, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко наголосила на тому, що якість надання послуг сьогодні залежить не тільки від стартової підготовки  вчителів, а й від їхнього прагнення особистого та професійного зростання. В сучасних умовах профілізації навчальних закладів  від цього залежить не тільки професійна доля вчителя, а й спроможність ЗОШ надавати необхідний спектр освітніх послуг.
  
Виконавчий директор Кіровоградського РВ АМУ Валентина  Ільюшкіна поінформувала учасників практикуму про діяльність Асоціації міст України, закликала їх активніше брати участь у  навчальних семінарах, виїзних обмінах, що організовує АМУ не тільки в області, а й в інших регіонах, які демонструють значні успіхи у розвитку саме цієї сфери.
Під час практикуму учасників розділили  на шість експертних паралелей аби усі мали можливість на практиці ознайомитись із можливостями і перевагами використання  сервісів Google Apps for Education  у вивченні 12 навчальних предметів, зокрема таких як «Біологія - Хімія», «Фізика  - Математика», «Економіка».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)