Про роль депутатів у процесі децентралізації на Прикарпатті

06 / Червень, 2017
В Івано-Франківську відбувся семінар для депутатів місцевих рад на тему: «Роль депутатського корпусу в процесах децентралізації». Захід відбувся з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України та за сприяння Івано-Франківської міської ради.
Усіх присутніх привітала секретар міської ради Оксана Савчук, звернувши увагу, що дуже важливо для депутатів – це співпраця та злагодженість у роботі. Адже, від діяльності депутатського корпусу (зокрема, оперативності та якості прийняття рішень) значною мірою залежить і розвиток громад.
Консультанти Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України окреслили основні аспекти створення об'єднаних територіальних громад. Зосібна консультант з правових питань Марія Баран акцентувала на «децентралізаційному» законодавстві й розповіла про особливості процедури об’єднання  громад.
Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук зосередив свою увагу на питаннях формування бюджетів ОТГ, роз'яснив, які фінансові ресурси та можливості отримують громади після об'єднання.
Консультант з місцевого економічного розвитку Наталія Кобильчак звернула увагу на те, як громади можуть заробляти, які є інструменти місцевого економічного розвитку, яким чином налагоджувати співпрацю громади, приватного сектору та місцевої влади для економічного зростання.
Учасники заходу мали змогу отримати відповіді на ті питання, які виникають, як у депутатів, так і мешканців громад під час впровадження децентралізаційної реформи.
 
              

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)