Про збереження демократії просить Асоціація міст України 

23 / Лютий, 2023

В зверненні наводиться обґрунтування безпідставності передачі повноважень місцевого самоврядування Чернігова адміністраціі, адже Чернігівська міська рада та її виконавчі органи продовжують свою діяльність належним чином.
«Передача повноважень органів місцевого самоврядування військовій адміністрації це винятковий крок, який може бути зумовлений необхідністю забезпечення публічного управління на відповідній території. У місті Чернігові такі виняткові обставини відсутні. То ж утворена військова адміністрація має займатися лише реалізацією заходів воєнного стану», - зазначено у листі.
Більше того, Асоціація міст України нагадує народним депутатам про необхідність відбудови та відновлення міста Чернігова, що значно ускладниться, якщо позбавити Чернігівську міську раду можливості виконувати визначені законом повноваження та зобов’язання перед виборцями міста.
Відсутність юридичних підстав для позбавлення міськради повноважень і шкода від такого рішення для майбутнього відновлення міста Чернігова наводяться як аргументи на захист місцевого самоврядування Чернігова та демократії в Україні.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)