Проблеми місцевого самоврядування обговорюватимуть у Києві

21 / Лютий, 2017
27 лютого у Києві відбудеться зустріч-діалог із обговорення проблем місцевого самоврядування. Передбачається, що у заході візьмуть участь Голова Асоціації міст України, Київський міський голова В.Кличко, віце-спікер Верховної Ради України О.Сироїд, народний депутат України Л.Зубач, секретар Київради В.Прокопів, заступник голови КМДА О.Резніков, представники всіх фракцій Київради, політичних сил, міжнародних неурядових та громадських організацій, експерти, які займаються напрямком місцевого самоврядування.
Саме цього дня, 27 лютого, відзначатиметься чергова річниця надання Києву Магдебурзького права, яке місто отримало більш ніж півстоліття тому, в 1494 році. Одна з важливих форм демократії – право громади управляти своїм містом, за п’ять століть зазнало історичних трансформацій та утисків, проте сформувало обличчя Києва, як столиці. 
Під час зустрічі-діалогу обговорюватиметься низка важливих питань. В чому полягає реальне право громади на місцеве самоврядування. Як змінювалась система місцевого самоврядування в Києві? Який сьогоднішній стан місцевого самоврядування в Києві? Яка її модель та складові – зокрема на загальноміському та районному рівнях (Київрада як єдиний представницький орган місцевого самоврядування в Києві: проблеми однорівневої системи; «подвійне» підпорядкування КМДА: доцільно чи ні)? Яким є міжнародний досвід в ефективному управлінні містом (дворівнева, трьохрівнева системи)? Яким має бути місцеве самоврядування в Києві після оголошеного курсу децентралізації та яким чином можна цього досягти (моделі місцевого самоврядування для Києва; розбудова представницьких органів на рівнях найбільш наближених до громади)? 
Ці питання хвилюють громадянське суспільство, експертів, активних киян, які готові брати відповідальність за зміни та впроваджувати їх.  
Захід відбудеться 27 лютого, 16.00, Київрада, вул. Хрещатик 36.
Контактна особа:  Савченко Олександр (067) 423-71-16, (063)884-58-18, адреса електронної пошти: 19savchenko93@gmail.com    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)