Проект ПУЛЬС презентовано під час міжнародної конференції «Відкрите врядування в українських містах: моделі та інструменти»

08 / Грудень, 2016

7-8 грудня 2016 року в м. Києві відбулася міжнародна конференція «Відкрите врядування в українських містах: моделі та інструменти». Захід організовано Проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

В ході конференції представники українських міст, центральних та регіональних органів влади, українські та міжнародні експерти обговорили та узагальнили моделі відкритого демократичного врядування, які вже працюють в Україні, а також розглянули кращі міжнародні практики та можливості їхнього застосування. Про кращий досвід децентралізації та ефективні моделі муніципального управління в громадах на конференції розповів також В.Баранов, заступник виконавчого директора Асоціації міст України. 

Сьогодні, під час другого дня конференції, відбувся інформаційний ярмарок проектів та програм, на якому, зокрема, було презентовано інформаційні матеріали, підготовлені АМУ в рамках  проекту USAID ПУЛЬС. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)