Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 запрошує на Форум пошуку партнерів. Дедлайн 17 липня

13 / Липень, 2018
25-26 липня 2018 року у Любліні (Польща) відбудеться Форум пошуку партнерів – захід, який має на меті допомогти у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
До участі у форумі запрошуються всі потенційні бенефіціари з території програми.
Участь у форумі безкоштовна. Організатори форуму забезпечують проїзд від головних міст (відповідно списку  вказаного у реєстраційній формі), харчування, проживання та тренінгові матеріали.
З програмою форуму можна ознайомитися тут.
Для участі у форумі необхідно завантажити реєстраційну форму, заповнити її підписати, відсканувати та до 17 липня 2018 року  надіслати на електронну адресу bok@lfwb.eu
Кількість місць обмежена, у разі великої кількості заявок пріоритет надаватиметься відповідно до черговості зголошення. Від однієї організації можна зареєструвати максимально 2 особи. Підтвердження участі у форумі буде надіслано на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 
З метою більш ефективного пошуку партнерів під час Форуму пошуку партнерів та впродовж підготовки проектів, організатори просять зголосити свої проектні ідеї та контактні дані в електронній базі пошуку партнерів тут.
На сайті Програми опубліковано проект Посібника для заявників 2-го конкурсу проектів (мікро-проекти) англійською мовою та робочі переклади на національні мови, у якому представлено детальну інформацію щодо правил конкурсу, зокрема вимоги прийнятності організацій.
Конкурс проектів триватиме від 1 серпня до 31 жовтня 2018 року. У вересні плануються інформаційні семінари для бенефіціарів.
Також Програма запрошує взяти участь у Форумі пошуку партнерів, який планується провести останнього тижня серпня в Білорусі.
Більше інформації про Програму на сайті

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)