Реформування сфери ЖКГ – тема практикуму в Тернопільському РВ АМУ

08 / Лютий, 2019
8 лютого в Тернопільському регіональному відділенні АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Реформування у сфері житлово-комунального господарства. Практичні аспекти впровадження енергоефективних заходів у громадах. Правове забезпечення діяльності ОСББ». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники практикуму: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів. У відкритті заходу взяв участь Виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак, який ознайомив присутніх з діяльністю, яку здійснює Асоціація міст України в рамках реалізації проекту «ПУЛЬС», зокрема в частині проведення просвітницьких заходів.
Учасники ознайомились з основними змінами в законодавстві про ЖКГ, дізнались про особливості впровадження Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» №2118-VIII.
Заступник Тернопільського міського голови Владислав Стемковський зауважив: «Енергоефективність відрізняється від поняття економії. Енергоефективність означає використання стільки енергії, скільки потрібно. Економія – це просто вимкнути лампу, а енергоефективність – це замінити ртутну лампу на LED лампу, встановити лампу з датчиком руху. Тому важливо саме вживати заходи з енергоефективності».
Активне обговорення викликали питання енергоефективної сертифікації, визначення класів будівель, інженерно-технічні заходи з енергоефективності в бюджетних установах та особливості правового забезпечення діяльності ОСББ.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)