Регулювання процесу надання послуг ЖКГ – тема практичної сесії у Закарпатському РВ АМУ

10 / Грудень, 2021
9 грудня Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело практичну сесію із застосування законодавства на тему: «Регулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону «Про житлово-комунальні послуги»». 
Захід відбувся в рамках спільного проєкту АМУ та ДЕСПРО.
Учасники: представники органів місцевого самоврядування, зокрема зокрема працівники місцевих рад, відповідальні за житлово-комунальне господарство у територіальних громадах краю.
  
Практичну сесію відкрив виконавчий директор Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України Олег Лукша, він привітав учасників та представив модераторку заходу, якою стала Марина Куберка, начальниця відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради.
Марина Куберка розповіла про законодавчі інновації у сфері житлово-комунального господарства, презентувала учасникам аналіз нормативно-правових та підзаконних актів, розвиток сфери житлово-комунальних послуг у світлі внесених змін до основних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Під час практичної сесії також було обговорено загальний стан впровадження ринку управління багатоквартирними будинками, створення ОСББ в Україні, Закарпатській області та, зокрема, в місті Ужгороді, особливості взаємовідносин управителів і виконавців комунальних послуг, враховуючи внесені зміни.
Важливою складовою заходу уже традиційно стала та частина, де учасники практичної сесії могли поставити запитання щодо законодавчих новацій, нагальних проблем регулювання сфери житлово-комунального господарства, а також поділитися власним досвідом, успішними практиками, реалізованими у територіальних громадах.
Відео заходу:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)