Розпочала роботу школа з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування у Яремчі

20 / Лютий, 2017
20-24 лютого в м. Яремче Івано-Франківської області Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» проводить Школу з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування.
Серед слухачів школи – представники 35 міст-учасників проекту «Партисипативна демократія та обґрунтоване прийняття рішень на місцевому рівні в Україні», що в 2016 році впроваджувався АМУ спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад в трьох секторах – освіті, охороні здоров’я, соціальному захисті населення. В грудні 2016 року пілотні міста проекту презентували плани підвищення надання послуг населенню, які можуть бути втілені шляхом впровадження конкретних проектів.
Головна мета тижневої Школи з проектного менеджменту – сформувати в учасників навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток відповідного сектору – освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, а також навчити управляти впровадженням проекту.
У програмі Школи – вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також ознайомлення з міжнародними та національними програмами і фондами, які підтримують проекти соціального спрямування. За підсумками заходу кожний учасник напрацює концепцію проекту для своєї громади.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)