Розпочинається співпраця місцевого самоврядування з Кіберполіцією

05 / Червень, 2023

02 червня 2023 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ВАОМС «Асоціація міст України» та Департаментом Кіберполіції Національної поліції України. Документ підписали Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ  та Юрій Виходець, начальник Департаменту кіберполіції.

У межах співпраці передбачається проведення конференцій, тренінгів, семінарів і навчань, зокрема для покращення рівня знань громадян із питань кібергігієни. 

Олександр Слобожан зазначив, що дана співпраця сприятиме запровадженню ефективних заходів у сфері протидії кіберзлочинності, підготовці відповідних методологічних рекомендацій та впровадженю спільних практичних заходів у разі виникнення кібератак, протиправного використання у кіберпросторі інформації, порушення комп'ютерної безпеки та їх попередження, а також забезпечення взаємного обміну інформацією.

Сторони висловили сподівання, що налагодження співробітництва сприятиме взаємодії та співпраці для зменшення кількості злочинів з використанням інформаційних технологій, а також домовилися про проведення превентивної роботи серед населення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)