«Розробка та впровадження планів регенерації міст: найкращий міжнародний досвід та можливості для України» - круглий стіл у Києві

19 / Вересень, 2019
19 вересня у Будинку Кабінету Міністрів України проходить круглий стіл: «Розробка та впровадження планів регенерації міст: найкращий міжнародний досвід та можливості для України».
Захід проводить Фонд розвитку міст за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства розвитку громад та територій України, Фонду розвитку міст та Асоціації міст України.
Серед почесних гостей круглого столу - Дмитро Живицький, Перший заступник міністра розвитку громад та територій України, Сільвія Хозефіна Кортес Мартін, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні, Джорді Хереу, президент IdenCity, мер міста Барселони у 2006-2011 роках.
Асоціацію міст України представляє Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. На відкритті засідання він, зокрема, сказав: "Сьогодні розбудова сталих та розумних міст стає пріоритетом для органів місцевого самоврядування, відповідно - і для Асоціації міст України. Поки-що такий вектор розвитку характерний переважно для великих міст, але й невеликі територіальні громади все частіше обирають цей шлях. Адже сталі та розумні міста – це міцний фундамент для забезпечення ефективного місцевого самоврядування, комфорту та гідного життя кожного громадянина".
  
 
Учасники обговорюють досвід сучасних та високорозвинених міст і їх шлях до статусу «розумних» та шукають  рішення, які сприятимуть містам України в досягненні сучасних світових стандартів розвитку. До програми Круглого столу увійшли такі теми:
  •  «Історія трансформації Барселони»,
  • «Особливості розробки та реалізації стратегій сталого розвитку міст у малих та середніх містах»,
  • «Мистецька інфраструктура та її роль у забезпеченні сталого розвитку й процвітання міст: міжнародний досвід та можливості втілення його в Україні»,
  • «Сервісна модель інформатизації послуг та роль ДПП в контексті побудови Сталих та Розумних Міст»,
  • «Удосконалення систем централізованого теплопостачання»,
  •  «Енергоефективність та енергонезалежність»,
  • «Розумні міста: умови для розвитку підприємництва».
Круглий стіл проводиться в рамках підготовки до ІІ міжнародного ЕКСПО-Конгресу  «Бізнес для Розумних Міст»-2020, який відбудеться 22-24 квітня 2020 року та буде присвячений темі «Місто 5.0: Від дизайну до впровадження. Цей  глобальний захід має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання
послуг.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)