Секція з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України

26 / Лютий, 2019
26 лютого в Києві рамках проекту ПРОМІС пройшло засідання Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України. Учасниками заходу стали представники парламенту, українських та канадських органів місцевого самоврядування та громадських організацій.  Загалом у заході взяло участь більше 50 людей.
Відкрили засідання секції заступник Виконавчого директора АМУ Валерій Баранов та Первомайський міський голова, голова Секції Людмила Дромашко. Народний депутат України, співголова Міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості» Марія Іонова розповіла про можливості та поширення досвіду роботи об’єднання на місцевому рівні.
Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко поінформувала про основні напрямки гендерної політики на національному і місцевому рівні. Головний експерт з міжвідомчої співпраці Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко виступив з презентацією про  гендерне орієнтування в навчальних продуктах Проекту. Депутат міської ради міста Едмонтон (Канада)  Бев Есплінгер поділилася досвідом ефективної побудови партнерства між міською радою та громадським сектором. Програмний менеджер проекту ПРОМІС Мар’яна Нікула розповіла про інструменти та ініціативи, розроблені за підтримки Федерації Канадських Муніципалітетів у гендерному напрямку.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)