Сільські та міські голови громад спільно з представниками ДСНС вивчали досвід добровільних пожежних бригад в Австрії

28 / Листопад, 2022
На запрошення Австрійської асоціації муніципалітетів делегація сільських та міській голів громад-членів Асоціації міст України спільно з ДСНС України вивчали досвід організації добровільних пожежних бригад та іх роботи під час надзвичайних ситуацій.
До складу делегації Асоціаціі міст України увійшли: 
• Станіслав Джусь, Глобинський міський голова, Полтавська область; 
• Денис Коротенко, Широківський сільський голова, Запорізька область; 
• Сергій Романюк, Яруньський сільський голова, Житомирська область; 
• Павло Яківчук, Дубрівський сільський голова, Житомирська область.
Голови громад відвідали міську раду міста Тульн, Регіональну школу пожежної охорони Нижньої Австрії, ознайомилися з роботою пожежної бригади Графенверта, з роботою Червоного Хреста в Тульні, вивчили досвід роботи при стихійних лихах логістичного центру в Мюнхендорфі, служби порятунку в Нойнкірхені та місцевої пошти в Майерсдорфі.
Делегація ознайомилася з організацією та структурою системи добровільних пожежних бригад в Австрії, алгоритмами створення добровільної пожежної бригади, співпрацею пожежників з муніципалітетами, фінансуванням добровільних пожежних бригад, програмою навчання добровільних пожежних бригад, співпрацею з професійними пожежними бригадами, розподілом оперативних районів, командних штабів тощо. 
Отримана інформація та досвід колег стануть в нагоді  для вдосконалення роботи місцевих служб надзвичайних ситуацій та покращення надання послуг мешканцям громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)