Спеціальну відзнаку полоненого мера Голої Пристані передали Асоціації міст України

25 / Травень, 2023

Європейський Комітет Регіонів передав сьогодні, 25 травня 2023 року, в м. Брюссель (Бельгія), відзнаку мера Голої Пристані Олександра Бабича Виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану.

Оголосили про спеціальну відзнаку Олександра Бабича, Голопристанського міського голови (Херсонська обл.), який перебуває в російському полоні вже понад рік, 8 лютого 2023 року в Ґданську (Польща).

Отримуючи відзнаку, Олександр Слобожан висловив сподівання, що отримання цієї відзнаки допоможе зберегти життя полоненим мерам, службовцям, всім громадянам України.

«Ця нагорода Олександру Бабичу відзначає всіх українських мерів, які продовжують виконувати свої обов’язки незалежно від обставин, часто навіть ризикуючи власним життям. Україна вже понад рік бореться з  агресією рф, бореться не лише за свою свободу та безпеку, але й за свободу всієї Європи та демократичного світу. Важливо, що всі зараз розуміють, що ми подолаємо ворога саме спільними зусиллями», - наголосив Олександр Слобожан.

Олександр Бабич відзначений європейськими партнерами  як приклад свідомої відданості своїй Батьківщині та українцям, які сьогодні виборюють своє право на життя, як представник всіх українських мерів, що були викрадені з початку російського вторгнення з метою максимально швидкого звільнення всіх представників місцевого самоврядування.

Спеціальна відзнака заснована на честь мера Гданська, Павла Адамовича, який загинув 2019 року від смертельного поранення.

Асоціація міст України закликає всіх долучитися до звільнення захоплених у полон мерів.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)