Співпраця АМУ з міжнародними партнерами - це можливість не тільки для обміну досвідом, а й нагода розробити спільні ефективні інструменти політичного діалогу

05 / Вересень, 2019
5 вересня розпочався дводенний Координаційний семінар Східного Партнерства «Нова політична ситуація для місцевого та регіонального самоврядування в Україні».
В рамках програми Східного партнерства PLATFORMA Асоціація міст України, а також асоціації місцевих та регіональних органів влади Грузії та Молдови організовують серію координаційних семінарів з метою здійснення моніторингу та визначення подальших кроків щодо реформи державного управління і децентралізації, просування політичного діалогу з  органами державної влади та європейськими інституціями, визначення можливостей співпраці у сфері децентралізації та фінансування, а також розробки національного плану захисту та представлення своїх інтересів.
Учасники: міжнародні партнери – представники програми Східного партнерства PLATFORMA, Національної асоціації місцевих влад Грузії (NALAS), Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR), Конгресу місцевих влад Молдови (CALM), Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Асоціації польських міст (APC), Асоціації муніципалітетів Республіки Хорватів, Представництва ЄС в Україні, Європейського інвестиційного банку, Європейської бізенс-асоціації, посольств, а також мери та заступники міських голів з українських та європейських міст.
  
У заході бере участь народний депутат України Руслан Требушкін.
Асоціацію міст України  представляють Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи Володимир Мягкоход та аналітик Аналітичного центру АМУ Тетяна Палійчук.
 Олександр Слобожан відкрив захід та привітав учасників:
Такі зустрічі - це чудова можливість не тільки для обміну кращими практиками між партнерами з Європейського Союзу та  країн Східного партнерства, а й нагода розробити спільні ефективні інструменти політичного діалогу, які будуть корисні усім учасникам. Разом ми сформуємо основні меседжі, а також напрацюємо рекомендації  для європейських інституцій, зокрема, Європейської Комісії, Європейського парламенту, Європейського комітету регіонів та Постійних представництв держав-членів. Головна мета цієї різнобічної співпраці полягає у досягненні кінцевої цілі: ефективний захист місцевих та регіональних органів влади на наступному саміті Східного партнерства, який відбудеться у другій половині 2020 року.
Також Виконавчий директор АМУ подякував організаторам заходу – партнерам з програми Східного партнерства PLATFORMA та Національної асоціації місцевих влад Грузії (NALAS), а також усім присутнім за співпрацю і побажав усім учасникам плідної роботи під час семінару.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)