Триває підготовка Стратегії АМУ щодо збалансованого екологічного розвитку

24 / Січень, 2017
24 січня відбулося чергове засідання робочої групи Асоціації міст України з розробки Стратегії АМУ щодо збалансованого екологічного розвитку в рамках проекту ПРОМІС.
У заході взяли участь міські голови, експерти та фахівці-практики з екологічних питань.
АМУ має на меті у питаннях екологічної політики стабілізацію і покращення в кожному місті та територіальній громаді навколишнього середовища, яке захищає життя та суспільне здоров'я, впровадження заходів щодо охорони довкілля та збереження природних систем.
Члени групи заслухали доповідь експерта О.Алієвої щодо структури Стратегії, План та строки її реалізації та зміст документу. Розробка Стратегії надасть можливість АМУ  більш ефективно лобіювати інтереси міст для вирішення екологічних проблем та розширить можливості формувати тенденції у галузі екологічної збалансованості.
З пропозиціями щодо формування персонального Складу Комітету АМУ виступив заступник виконавчого директора Асоціації В.Баранов.
За результатами дискусії прийнято рішення провести наступне засідання робочої групи з обговорення самої Стратегії в лютому. А на березень планується перше організаційне засідання Комітету АМУ з екологічної збалансованості для узгодження проектів документів та подання їх для затвердження Правлінню Асоціації.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)