У Луцьку під час практикуму обговорили актуальні питання містобудівного законодавства

02 / Грудень, 2016

В обласному центрі Волині в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбувся практикум із застосування законодавства «Актуальні питання містобудівного законодавства. Особливості отримання і виконання повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю».

Виконавчий директор Волинського РВ АМУ Богдан Самойленко розповів про продовження плідної співпраці із представниками громад. Мовляв, подібні практикуми відбуваються у регіональному відділенні не перший раз, під час них доносяться реалії і роз’яснюються норми законодавства у певній важливій сфері.

Модератором заходу виступив Анатолій Мацьківський, знаний експерт в Україні. Він познайомив присутніх із реальним станом справ в актуальних питаннях містобудівного законодавства.

Під час практикуму присутні поспілкувалися про систему містобудування в Україні, систему містобудівного законодавства в Україні та нормативні документи у сфері містобудування. Наприклад, за його словами, в радянські часи були чітко виписані норми, а зараз доводиться «поламати голову» над документацією.

  

Також обговорили повноваження органів місцевого самоврядування у сфері містобудування - права, обов’язки та відповідальність. Анатолій Мацьківський розповів і про особливості містобудівного процесу нині.

Учасники заходу посперечалися і про питання містобудування і землевпорядкування за містобудівним законодавством, дізналися про містобудівне законодавство у системі контролю за будівництвом об’єктів.

Наприкінці заходу учасники практикуму поспілкувалися про особливості отримання і виконання повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Присутні юристи, представники архітектурної інспекції та органів місцевого самоврядування обмінялися досвідом та змогли поставити питання модератору заходу під час загальної дискусії.

Захід виявився цікавим і для представників волинських засобів масової інформації.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)