У Верховній Раді України проходить практикум з розробки законодавства та адвокасі на тему кадри та організація роботи ради

16 / Лютий, 2017
Сьогодні, 16 лютого у Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «кадри та організація роботи ради».  Навчальний захід організовано Асоціацією міст України разом з Парламентським офісом місцевого самоврядування в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». До практикуму долучилися секретарі міських рад, керівники та фахівці структурних підрозділів виконавчих комітетів міських рад з організаційних питань та кадрів, представники об’єднаних територіальних громад.
Захід відкрили директор Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України Ярослав Рабошук, голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та заступник Керівника Апарату Олександр Мартиненко.
Працівники Головного юридичного управління Апарату ВРУ та Інституту законодавства Верховної Ради України ознайомили учасників із законодавчою процедурою, правилами оформлення проектів законів та основними вимогами до розробки нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування.
 
   
 
Актуальні питання нормативно-правових засад у сфері організації роботи  та кадрового забезпечення обговорено час засідання "круглого столу"  за участі працівників секретаріату Комітету з питань державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування, Міністерства соціальної політики України, Національного агентства України з питань державної служби, Київської міської ради.  
У другий день практикуму учасники ознайомляться з роботою структурного підрозділу Секретаріату Київської міської ради та Виконавчої дирекції Асоціації міст України.
Нагадаємо, вже другий рік поспіль в рамках проекту USAID ПУЛЬС Асоціація міст України спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування проводить серію навчальних заходів – практикумів з розробки законодавства для посадових осіб органів місцевого самоврядування. Мета – вивчення базових принципів законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримання практичних знань і навиків з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, ознайомлення з роботою Верховної Ради України. Учасники визначаються на конкурсній основі з числа місцевих посадовців з громад-членів АМУ, після проходження навчання отримують сертифікати.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)