У Верховній Раді відбувається тестування інформаційного ресурсу «Портал громадського обговорення законопроектів»

27 / Грудень, 2016
На виконання рекомендацій Місії Європейського Парламенту щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України парламентськими службами спільно з Програмою USAID РАДА розроблено спеціальний парламентський інформаційний ресурс - систему «Портал громадського обговорення законопроектів».
На даному етапі розпочато тестування цього інформаційного ресурсу. З метою організації більш ефективної взаємодії з громадськістю, інститутами громадянського суспільства, експертним середовищем Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя долучається до цього процесу. Для апробації програмно-технологічних можливостей інформаційного ресурсу «Портал громадського обговорення законопроектів» у тестовому режимі подано для широкого обговорення два законопроекти, щодо яких Комітет було визначено головним з їх опрацювання:
проект Закону про лобізм (реєстр. № 5144 від 20 вересня 2016 року) та         
проект Закону про лобіювання (реєстр. № 5144-1 від 5 жовтня 2016 року).
Протестувати розроблений спеціальний парламентський інформаційний ресурс та/або взяти участь в обговоренні законопроектів можна за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/pubd/ (портал працює в режимі тестової експлуатації).
За інформацією офіційного сайту Верховної Ради України 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)