У Запоріжжі працювала Секція АМУ з екологічної збалансованості розвитку міст

29 / Травень, 2019
29 травня у Запоріжжі в рамках 3 спеціалізованого Міжнародного екологічного форуму відбулося засідання Секції Асоціації міст України з екологічної збалансованості розвитку міст. Захід організовано Асоціацієї міст України в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Федерації канадських муніципалітетів.
В роботі Секції беруть участь більше 30 фахівців, які займаються екологічними питаннями у громадах та містах в різних областях України.
Координатор проекту ПРОМІС Володимир Нижник привітав учасників та представив діяльність АМУ в сфері екології. 
Також до представників громад звернувся Миргородський міський голова, Голова Полтавського РВ АМУ Сергій Соломаха.
Консультант проекту ПРОМІС з питань охорони довкілля (Канада) Даг Хікман розповів про світові тенденції розвитку «зелених міст».
Про канадський досвід з управління водними об’єктами учасники поговорили з головним інженером і виконавчим директором інженерно-будівельних послуг з Торонто Майклом Д'Андреа.
Координатори проекту ПРОМІС Ольга Рябуха та Володимир Нижник розповіли про напрями діяльності Асоціації міст України в сфері охорони навколишнього середовища. Разом з учасниками вони обговорили проект плану реалізації Стратегії Асоціації міст України з екологічної збалансованості.
Регіональний консультант Запорізького Регіонального відділення Асоціації міст України Маргарита Трипольська зазначила, що захід проходить в рамках проведення масштабного еко-форуму, який вже не перший рік збирає у Запоріжжі фахівців-екологів з різних країн. Вона також зазначила, що серед основних питань секції - розгляд державної політики в сфері поводження з побутовими відходами та проблеми роздільного сортування сміття.
Учасники засідання обмінялися досвідом та надали пропозиції щодо подальшої роботи Секції.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)