У Житомирі обговорили практику організації надання адміністративних послуг на рівні громади

28 / Листопад, 2016

 

25 листопада в Житомирі відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Впровадження законодавства у сфері надання адміністративних послуг. Практика організації надання адміністративних послуг на рівні громади». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (проект «ПУЛЬС»), що впроваджує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

На практикум були запрошені представники міських рад та ОТГ області. Під час роботи практикуму було обговорено питання щодо впровадження норм чинного законодавства з питань організації надання адміністративних послуг.

Начальник ЦНАП м. Житомира, модератор практикуму, Сюзанна Галецька розповіла про основні зміни до Закону України «Про адміністративні послуги» та інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність пов’язану з наданням адміністративних послуг. Крім того запрошених було ознайомлено з досвідом організації роботи ЦНАП м.Житомира.

До заходу долучився заступник начальника УДМС України в Житомирській області Сергій Сарата, який ознайомив учасників практикуму із останніми змінами в законодавстві, зокрема, щодо оформлення паспортів громадян України у вигляді ID-картки.

Обговорення питання здійснення повноважень щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, які були делеговані на місця з квітня цього року, відбулось за участю начальника управління ведення реєстру територіальної громади міської ради Ірини Ярош.

Після проведення заходу учасники відвідали ЦНАП м.Житомира та ознайомились з його роботою.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)