Учасники Дня Діалогу з владою у Тернополі прийняли Звернення АМУ до вищих органів влади

25 / Вересень, 2018
24-25 вересня  Асоціація міст України провела у Тернополі День Діалогу з владою, традиційний щорічний захід, що слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та АМУ щодо результатів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази. День Діалогу з владою проведено в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
На День Діалогу у Тернополі зібралися близько 400 учасників, серед яких голови громад-членів АМУ, народні депутати, міністри, представники парламенту та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища. 
Голова АМУ Віталій Кличко відкрив засідання та започаткував діалог, виступивши з програмною промовою. До діалогу приєднався Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 
Учасники цьогорічного Дня діалогу протягом двох днів на чотирьох панельних дискусіях обговорювали стан та перспективи децентралізаційної реформи, бюджетне забезпечення територіальних громад у призмі секторальних реформ, актуальні питання містобудування та житлово-комунального господарства, нові можливості соціально-культурного розвитку громад.
За підсумками дискусій першого дня заходу учасники прийняли за основу Звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України і доручили Виконавчій дирекції АМУ доопрацювати документ з урахуванням висловлених пропозицій.
Публікуємо доопрацьоване Звернення.
Ми, міські, селищні, сільські голови, обговоривши стан місцевого самоврядування в Україні на Дні Діалогу з владою, висловлюємо впевненість у необхідності посилення місцевого самоврядування і територіальної організації влади для забезпечення гідного рівня життя громадян і розвитку України та звертаємося до вищих органів державної влади щодо вирішення таких питань:
 
    
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)