Учасники практикуму в Чернівецькому РВ АМУ вивчали взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськістю

08 / Лютий, 2019
8 лютого в Чернівецькому регіональному відділенні АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю. Участь громадськості в прийнятті фінансових рішень. Громадський бюджет». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські голови, голови ОТГ, заступники керівники фінансових відділів. Модератором заходу став незалежний експерт Ігор Бабюк, який розповів про законодавчі засади залучення громадян до процесів прийняття рішень в громадах. Начальник фінансового управління Чернівецької міської ради Лівія Бамбуляк поділилась кращими практиками впровадження прозорості місцевого бюджету, зокрема у місті створено розділ «Фінанси міста», на якому оприлюднюється вся бюджетна інформація.
Учасники практикуму обговорили питання бюджетної прозорості, впровадження в ОТГ бюджетів участі, та проаналізували кращі практики впровадження «Громадського бюджету».
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)