Учасники практикуму в Запорізькому РВ АМУ вивчали законодавство у сфері управління земельними ресурсами

28 / Лютий, 2017
24 лютого у Запорізькому РВ АМУ проведено практикум із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері управління земельними ресурсами». Захід організовано в рамках Проекту «ПУЛЬС», що впроваджується АМУ за підтримки USAID,
Відкрив роботу практикуму  виконавчий директор Запорізького РВ АМУ Ігор Бірюков, який ознайомив учасників з заходами Проекту ПУЛЬС, запланованими у 2017 році. Він, зокрема, зазначив, що метою проведення таких практикумів є напрацювання пропозицій та визначення недоліків у законодавстві, з якими стикаються територіальні громади у своїй роботі.
На засіданні розглядалися питання, пов’язані з правом комунальної власності на землю, компетенцією органів місцевого самоврядування по розпорядженню землями комунальної власності, нормативно-правові акти що регулюють прийняття рішень органами місцевого самоврядування з надання дозвільної землевпорядної документації, проблеми пов’язані з паюванням земель, що передавалися в колективну власність, орендні земельні відносини та вирішення спорів органами місцевого самоврядування.
У ході засідання учасники  зазначили, що треба створювати ефективну систему державного контролю за використанням та охороною земель,  відповідні зміни мають бути внесені до Земельного Кодексу України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)