Українські громади отримують допомогу від європейських міст-побратимів

12 / Травень, 2022
Європейські міста-побратими надають допомогу українським громадам у скрутний час — надсилають необхідні вантажі (продукти харчування, медичні засоби тощо), а також приймають у себе вимушених переселенців.
Муніципалітет міста Шилуте (Литва) передав для Скадовська продукти харчування, засоби гігієни і мікроавтобус Mercedes Sprinter. Автобус пристосований для маломобільних груп населення, має 8 індивідуальних сидінь та обладнаний підйомником для візочків. Під час тимчасової окупації автобус буде виконувати гуманітарну місію на підконтрольній території України. А після звільнення — працюватиме для потреб жителів Скадовської громади.
  
До Лановецької громади надійшла чергова допомога від жителів міста Вісбаден (Німеччина). Дитяче харчування, підгузки, консервовані супи, мюслі, медикаменти, спеціалізовані медичні сумки для надання екстреної медичної допомоги, спальні мішки – усе це відправиться на потреби військових, у шпиталі та для внутрішньо переміщених осіб.
До Ніжина доставлено допомогу з міста Лодзь (Польща) вже вшосте. Працівники нацполіції передали гуманітарний вантаж громадянам, які постраждали від агресії росії. Серед отриманої допомоги – медикаменти, засоби індивідуального захисту та продукти харчування.
Підгаєцька громада вкотре отримала допомогу від міста-партнера Стшегом (Польща). Одяг, продукти довготривалого зберігання, дитяче харчування, засоби гігієни передадуть на потреби військовослужбовців та людям, які опинилися у зоні гуманітарної катастрофи.
В черговий раз Чортківська громада отримала допомогу від міста-побратима Безьє (Франція). Медикаменти, генератори, побутова хімія – це вже шостий гумунітарний вантаж від  французьких друзів. Раніше громада отримала бронижелети, шоломи для військових та декілька вантажівок з продуктами для цивільних.
  
На Івано-Франківщину доставили гуманітарну допомогу від іноземних партнерів з Румунії. У вантажі – медикаменти, продукти харчування, одяг, засоби гігієни.
 
Катеринівська громада отримала від клініки Шарите, що у місті Берлін (Німеччина) сучасний автомобіль швидкої допомоги. Благодійники додали до подарунку необхідні для громади і медичні вироби: милиці, ходунки, кисневі балони стаціонарний та переносний, сучасні ноші, візок, пандус.
  
Світловодська громада отримала автівку швидкої допомоги від партнерів з Німеччини. Представники німецької громади розповіли, що автівка не нова, але в гарному стані та ще довго прослужить світловодчанам. Наразі в машині вже є обладнання для іммобілізації хворих та перев’язувальний матеріал для надання першої допомоги травмованим.
Підгаєцька громада вкотре отримала гуманітарну допомогу із містечка Воля-Коженьова (Польща). Допомога, яку громада далі передала на потреби військовослужбовців  включала: продукти, крупи, макарони, засоби особистої гігієни, дезінфекатори, рушники, ковдри, медичні рукавиці тощо.
До Чернівців прибуло 22 тонни гуманітарної допомоги з Румунії. Це продукти харчування, гігієнічні товари та побутова  хімія.
  
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)