Українські громади отримують допомогу від європейських міст-побратимів

19 / Травень, 2022
Європейські міста-побратими у скрутний час для нашої країни надають допомогу українським громадам - надсилають необхідні вантажі (продукти харчування, медичні засоби, амуніцію тощо), а також приймають у себе вимушених переселенців.
Запоріжжя отримало понад 5 тонн вантажу від німецькогго міста-побратима Магдебурга: ліки, засоби індивідуальної гігієни, одяг, технічне обладнання, життєво важливе медичне обладнання, а саме п’ять апаратів вакуумної терапії та витратні матеріали до них. Це допоможе швидше ставити на ноги як військових, що отримали поранення, так і цивільне населення.
У Надвірнянській громаді запрацювала оновлена система оповіщення повітряної тривоги. Прилади закупили за гроші польського міста-побратима Прудніка, а встановили та налаштували системи волонтери.
Чортків вчергове отримав гуманітарну допомогу від французького міста-побратима Безьє. Вимушені переселенці, які знайшли прихисток у Чорткові, мають можливість отримати продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти.
П'ятдесят дітей з багатодітних сімей Одеси вирушать до міста-побратима Генуї, яке з перших днів війни надсилає одеситам гуманітарну допомогу.
Місто Зелов офіційно передало дві пожежні машини через Костшин-над-Одрою (Польща, місто-партнер Зелова) українським містам-побратимам: Самбору та Меджибожу. Крім того, разом з автомобілем була доставлена гуманітарна допомога.
Місто Підгайці отримало гуманітарну допомогу від польського гміна Червінськ-над-Віслою. Допомога містила: продукти, дитяче харчування, засоби особистої гігієни, а також продуктові наборів на потреби військових та тих, хто потребує.
Рятувальники Тульчинської громади передали пожежний автомобіль колеги з Баварії.
Гощанська громада отримала пожежну амуніцію та взуття від гміни Алвернія (Польща).
До Олександрії доставили другий гуманітарний вантаж з Парижу. За підтримки парижан вдалося зібрати та доставити до Олександрії 20 тонн гуманітарної допомоги – одяг, продовольство, побутову хімію, товари першої необхідності, медикаменти, а також медичне обладнання для цивільних та військових медиків.
Місто Володимир, що на Волині співпрацюватиме з польським Мальборком. Днями польська делегація побувала на Волині та привезла гуманітарну допомогу: харчі, засоби гігієни, дизельні генератори, бензопили та багато інших речей.
Представники міста Лінгена (Німеччина) передали продукти харчування, засоби гігієни та медичні меблі Лановецькій громаді. Функціональні ліжка та приліжкові тумбочки направлено на потреби КНП «Лановецька міська лікарня».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)