Уряд затвердив своїм представником у Парламенті народного депутата Вадима Денисенка

30 / Серпень, 2017
Представником Уряду у Верховній Раді призначено народного депутата від Блоку Петра Порошенка Вадима Денисенка. Відповідне рішення прийнято сьогодні, 30 серпня, на засіданні Уряду.
Під час засідання Уряду  Володимир Гройсман звернув увагу на нові підходи в роботі з Парламентом. «У своїй роботі з Парламентом будемо концентруватися тільки на необхідних законопроектах у всіх сферах. Нам не потрібен законодавчий спам,  - сказав він. – Наше головне завдання – зробити Україною багатою країною, у якій кожен її громадянин має достойні статки. Я глибоко переконаний, що усі фракції мають об’єднатися, ми спільно – Парламент, Президент, Уряд, – маємо об’єднатися навколо єдиної ідеї – успіху України і заможності українських громадян». Прем’єр-міністр запропонував відкликати з Парламенту близько 60 законопроектів, які втратили свою актуальність.
«Головне завдання представника Уряду — це комунікація із  Парламентом і комунікація щодо урядових реформ, урядових законопроектів, розвінчування цілого ряду міфів», - пояснив Вадим Денисенко в ефірі телеканалу «112 Україна» свої функції після призначення на цю посаду.  Він також зазначив, що така посада існувала в парламенті, але після 2014 року від цієї практики відмовились.
Довідка. Вадим Денисенко – член фракції «БПП», член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.
У 2004 році був головним редактором газети «Перша Кримська», в 2006-2013 роках – головним редактором тижневика «Коментарі», у 2013-2014 роках – засновник і головний редактор телеканалу «Espreso.TV».
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)