Успішні практики розвитку міст вивчали на семінарі у Вінницькому РВ АМУ

12 / Липень, 2017
11 липня  у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся навчальний семінар «Успішні практики розвитку міст: пошук оптимальної структури для управління розвитком міста» для міст, селищ та ОТГ Вінницької області. Захід проведено в рамках Програми «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)».
Учасники – заступники міських та селищних голів, секретарі міських та селищних рад, фахівці відділів економіки, стратегічного планування та інвестицій.
Під час заходу присутні ознайомилися з роботою комунального підприємства Вінницької міської ради «Інститут розвитку міст» та комунальної установи «Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижин».
Тренерка семінару Дяченко Аліна («Інститут розвитку міст», м. Вінниця) розповіла про восьмирічний досвід роботи підприємства, його завдання, проекти, роботу над розробкою стратегії розвитку «Вінниця-2020» та поточну роботу над стратегією інтегрованого розвитку міста «Вінниця-2030». Також вона розповіла про проект створення системи муніципального велопрокату як аналогу швейцарських проектів аналогового міського екологічного транспорту. Загальна вартість проекту 312 тисяч євро, термін реалізації – до 2019 року. Проект реалізується спільно зі швейцарцями, окрім того, Вінниця співпрацює з ними ще по декількох напрямках – енергоефективність та екологічність міського середовища.
Представниця Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин Людмила Равлюк розповіла про мікрогранти від міського проекту підтримки малого підприємництва та про перспективи роботи з активації громадського сектору міста.
У другій половині практикуму його учасники грали в ділову гру «Оптимальна структура для управління розвитком міста», протягом якої всі мали змогу взяти участь у моделюванні найкращого формату співпраці влада-громада-експерти.
 
    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)