V Всеукраїнська конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

09 / Грудень, 2021
Асоціація міст України та Академія праці, соціальних відносин і туризму 10 грудня 2021 року на платформі Zoom проводять V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».
Мета конференції – формування підходів щодо науково-методичного забезпечення сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
Конференція проводиться в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування.
До участі в науковому заході запрошуються: викладачі та аспіранти закладів вищої освіти, науковці, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадські та профспілкові діячі, всі хто опікується питаннями успішного проведення муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів.
Робочі мови: українська,  англійська.
Головні теми конференції:
⇒ Концептуальні питання сучасного етапу розвитку місцевого самоврядування в Україні.
⇒ Законодавство про місцеве самоврядування: сучасний стан, проблеми адаптації до вимог муніципальної реформи.
⇒ Публічне адміністрування та місцеве самоврядування в умовах муніципальної реформи: теоретичні та практичні питання, зарубіжний досвід.
⇒ Взаємодія публічної влади та громадянського суспільства в контексті муніципальної реформи.
Початок конференції о 9.30
Захід відбуватиметься у змішаному форматі.
Посилання на відео-конференцію https://zoom.us/j/3036503681?pwd=QUNhTE14SjVWa3htTy9OZjRjQ2IzQT09
Ідентифікатор конференції: 303 650 3681
Код доступу: 816596

За підсумками Конференції будуть прийняті відповідні Рекомендації. Виступи учасників Конференції будуть узагальнені в електронній збірці матеріалів, яку буде розміщено на офіційному сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму, а також на офіційному сайті Асоціації міст України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)