В Закарпатському РВ АМУ під час практикуму вивчали практичне застосування новацій в містобудуванні та архітектурі

12 / Червень, 2019
12 червня у Закарпатському Регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Новації в містобудуванні та архітектурі, їх практичне застосування в умовах децентралізації». Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь міські та селищні голови, їх заступники, начальники  та спеціалісти відділів містобудування та архітектури місцевих рад Закарпатської області, представники Закарпатського РВ АМУ.
Модерував захід головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський.
Відкрив практикум виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Іван Ревтій, який розповів про діяльність Асоціації міст України щодо захисту інтересів органів місцевого самоврядування. Також до представників громад із привітанням звернувся міський голова Ужгорода, Голова Закарпатського Регіонального відділення Асоціації міст України Богдан Андріїв.
Про новації та особливості законодавства у сфері архітектури та містобудування, його практичне застосування, законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності та практичне застосування нововведень в містобудуванні в умовах реформи місцевого самоврядування розповів головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський.
Наприкінці практикуму між учасниками відбувся діалог, під час якого вони поділилися один з одним досвідом вирішення спірних питань у земельній сфері та практикою застосування земельного законодавства.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)