Вебінар "Ґендерно орієнтоване бюджетування. Справедливий бюджет для всіх і кожного" ОНЛАЙН

19 / Листопад, 2019
19 листопада відбудеться вебінар на тему "Ґендерно орієнтоване бюджетування. Справедливий бюджет для всіх і кожного". Вебінар організовується у співпраці з Американським домом у Києві (America House Kyiv) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується АМУ спільно з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). 
Під час заходу будуть розглянуті питання просування впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування в громадах.
Спікерками вебінару виступлять експертки проєкту ҐОБ: Оксана Цюпа та Марина Шаповал.
Початок вебінару 19 листопада о 13.30.
Поставити свої запитання спікеркам можна вже зараз, заповнивши форму зворотнього зв'язку.
Пряма трансляція розмови відбудеться на YouTube-каналі "Моя громада - мій добробут".

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на платформі Prometheus розпочався безкоштовний курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад», розроблений на замовлення Асоціації міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджує АМУ, у співпраці з проектом «Ґендерне бюджетування в Україні» (ГОБ), що фінансується Швецією. 
 
Довідково. Основний принцип впровадження ҐОБ в Україні базується на використанні найкращих міжнародних практик та передбачає проведення ґендерного аналізу на рівні міністерств та областей, районів та ОТГ, підтримку та вдосконалення програм, що фінансуються з бюджету, з наступним внесенням змін до правової бази для інтеграції ґендерно орієнтованого підходу до бюджетного процесу в Україні.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)