Відбулося робоче засідання Секції АМУ з питань екологічної збалансованості

03 / Березень, 2017
Спільний проект Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», що здійснюється за фінансової підтримки Уряду Канади, опікується питаннями збалансованого розвитку, зокрема його екологічної складової.
Відповідно до  плану реалізації проекту 2 березня було проведено перше робоче засідання Секції АМУ з питань екологічної збалансованості. З доповіддю про політику Федерації канадських муніципалітетів в галузі екологї виступив консультант Проекту ПРОМІС з питань екологічної збалансованості Даг Хікман. Представники міст України обмінялись досвідом у вирішенні екологічних проблем та обговорили шляхи впровадження екологічно збалансованого розвитку. 
Також було презентовано та обговорено Стратегію Асоціації міст України з питань екологічної збалансованості на період до 2030 року та погоджено персональний склад Комітету АМУ, до якого  ввійшли 34 представники органів місцевого самоврядування та  громадських організацій. Головою Комітету було рекомендовано  Миргородського міського голову – Соломаху Сергія Павловича.
 
     

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)