В.Кличко: «Асоціація міст пропонує свої поправки до Держбюджету на 2017-й рік»

03 / Жовтень, 2016

Робоча група Асоціації міст України пропонує свої поправки до проекту Державного бюджету на 2017 рік з урахуванням інтересів місцевих громад. Про це Голова Асоціації, Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ», коментуючи результати обговорення проекту Держбюджету на 2017 рік на засіданні Правління Асоціації.

Голова АМУ наголосив, що учасники зустрічі переконані, що в проекті бюджету інтереси місцевого самоврядування та територіальних громад враховані не повністю.

«Ми створили робочу групу для оперативного напрацювання поправок до Держбюджету на 2017 рік та зустрічі з профільними міністрами. Я сподіваюся, що після цього ми зможемо зустрітися з прем’єр-міністром і вирішити усі болючі питання. Це дуже важливо, адже якщо ми говоримо про децентралізацію, це мають бути не тільки голосні заяви, люди мають це відчувати. Без грошей неможливо побудувати дороги чи замінити ліфти, тому від бюджету наступного року залежить дуже багато», - зазначив Віталій Кличко.

Міський голова наголосив, що на засіданні створили робочу групу, яка зокрема надасть перелік міст, де склалася критична ситуація з підготовкою до опалювального сезону, та передасть цей перелік прем’єру. Рішення про створення такої робочої групи було прийнято під час засідання Правління АМУ 27 вересня у Києві.

Нагадаємо, що також Асоціація направила Звернення щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад у 2017 році до профільних парламентських комітетів та голів депутатських груп і фракцій.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)