18 / Квітень, 2019
17 квітня на засіданні Уряду було схвалено  розпорядження про зміни до перспективних планів формування територій громад Івано-Франківської і Черкаської областей.
У перспективному плані формування територій громад Івано-Франківської області уточнюється склад Ямницької та Івано-Франківської громад.
У перспективному плані Черкаської області, який обласною радою було викладено у новій редакції, уточнюється перелік та склад спроможних територіальних громад. Після затвердження Урядом змін, план нараховуватиме 62 спроможні громади. До складу цих громад пропонується включити 414 територіальних громад області, які функціонували станом на січень 2015 року.
 
Асоціація міст України погодила проекти змін без зауважень.
 
Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» перспективний план формування територій громад Автономної Республіки Крим, області розробляється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, відповідною обласною державною адміністрацією згідно з методикою формування спроможних територіальних громад і охоплює всю територію Автономної Республіки Крим, області. Після чого його схвалює відповідна обласна рада та затверджує Кабінет Міністрів України. Процедура аналогічна і при внесенні змін.
23 області України мають затверджені перспективні плани формування територій громад, і лише в Закарпатській області він відсутній.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)