Виконавчий директор АМУ М.Пітцик візьме участь у ІІ Міжнародному форумі партнерських міст «Партнерство і Перспектива»

12 / Жовтень, 2016

 

13 жовтня 2016 року в Івано-Франкіську відбудеться ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива», головною метою якого є презентація можливостей міста як перспективного для інвестування, налагодження нових та поглиблення економічних, бізнесових контактів.

До участі у заході запрошені делегації з міст-побратимів, представники іноземних дипломатичних місій в Україні, міжнародних фінансових інституцій, фондів, сфери бізнесу, освіти та культури, народні депутати, очільники міст та областей.

Головними пріоритетними напрямками тематичних обговорень та панельних дискусій Форуму є інвестиційна діяльність донорських фондів та фінансових інституцій, пов’язана з муніципалітетами; розвиток економічної, інвестиційної та туристичної галузей; перспективи розвитку галузі інформаційних технологій; впровадження інновацій як одного з основних елементів розвитку економічної сфери; туристична сфера як основа сучасної індустрії гостинності. Також під час Форуму відбудеться підписання Угоди про Партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Івано-Франківською міською радою.

ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум покликаний стати дієвим механізмом залучення коштів та інвестицій в економіку міста Івано-Франківська, налагодження співпраці з потенційними інвесторами та експертами, що мають можливість надати як матеріальну, так і технічну допомогу у розвитку економічної та інвестиційної галузей.

Виконавчий директор Асоціації міст України М.Пітцик візьме участь у заході та виступить із доповіддю "Інституційні механізми стимулювання економічного розвитку".

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)