Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у святкуванні ювілейного 10-го Дня Європи у Вінниці

20 / Травень, 2017

20 травня у Вінниці проходить День Європи – свято, яке відзначається в місті вже 10-тий рік поспіль. Участь у заході взяли Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та члени Уряду. Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Цього дня Вінниця традиційно прийняла багато офіційних гостей з інших країн – представників дипломатичних місій Польщі, Литви, Грузії, Франції, Хорватії, Латвії, Естонії, Нідерландів, Румунії, Туреччини.
На центральній площі Вінниці відбувся урочистий концерт за участі творчих колективів міста, дитячих танцювальних та спортивних студій, презентація звичаїв країн Європи, тематичні інсталяції, виступи колективів з країн ЄС.   
Вітаючи вінничан зі святом, Глава Уряду відзначив, що 10 років тому українці лише мріяли про те, що сьогодні стало реальністю. «Знято візовий паркан. І сьогодні ми захищаємо європейські цінності, –  сказав Володимир Гройсман. – І в цій боротьбі ми маємо перемогти!».
Прем’єр-міністр підкреслив, що реформа з децентралізації, розпочата три роки тому, дозволила збільшити можливості місцевих бюджетів, проте й додала відповідальності місцевій владі, яка має ефективно користуватися наданими Урядом інструментами. «Я знаю багато прикладів, коли децентралізація є, а змін не відбувається. Місцеві влади мають відповідати за це. Не для того ми робили децентралізацію, щоб вони не робили нічого взагалі, а такі випадки є. Разом з тим, там де є господар, розуміння розвитку громади, там є результат. У Вінниці такий результат є», – сказав Володимир Гройсман.
  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)