Визначено переможців конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку

19 / Червень, 2017
22-23 червня у Києві відбудеться робоча зустріч Секції з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України. Захід організовано в рамках реалізації спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).
Учасники – представники міст-членів АМУ, депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації  Комітеті ВР з питань захисту прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Ірина Суслова, заступник виконавчого директор АМУ Валерій Баранов, Голова Секції АМУ, Первомайський міський голова Людмила Дромашко, представники проекту ПРОМІС, Проекту «Гендерне бюджетування в Україні» (Sida), ЗМІ.
Під час зустрічі будуть оголошені результати конкурсу короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. Будуть також презентовані проекти-переможці конкурсу.
Крім того, буде представлено Гендерний Кодекс Асоціації міст України. Учасники зустрічі матимуть змогу обговорити його зміст, мету, використання.  Під час роботи Секції буде проведено тренінг з основ гендерно-орієнтованого бюджетування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)