Як перетворити цікаві ідеї в проекти місцевого розвитку вивчають на семінарі у Вінниці

16 / Лютий, 2017
15–17 лютого у Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України проходить семінар з проектного менеджменту в рамках Програми «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», що реалізується  Асоціацією міст України та Федерацією канадських муніципалітетів.
У заході беруть участь фахівці міських, сільських, селищних рад та об’єднаних громад Вінницької та Івано-Франківської областей, які займаються підготовкою проектів розвитку.
Семінар має на меті допомогти фахівцям місцевого самоврядування перетворити цікаві ідеї в реальні проекти місцевого розвитку. Захід проводять представники ГО «Волинський ресурсний центр» (м. Рівне). Захід проводиться  з використанням міні-лекцій, практичних вправ, презентацій,  мозкових штурмів, аналізу ситуаційних вправ (кейсів), ділових ігор, роботи в малих групах, групових дискусій, використанням візуальних елементів (презентацій).
   
Першого дня учасники вивчали типи проектів, джерела фінансування, мотиви донорів; визначались з ідеєю проектів та її вибором; розглядали особливості проектів публічно-приватного партнерства та приклади проектів місцевого та регіонального розвитку, вивчали структуру проекту.
Другий день присвячений роботі в групах з конкретними проектами – опис проблеми, мета і завдання проекту, опис заходів, очікувані результати, моніторинг реалізації проекту.
Далі в програмі – бюджет проекту, додатки та процес подання, впровадження (команда, процедури закупівель, типи закупівель, візуалізація, особливості роботи з бюджетними коштами).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)