Як протидіяти корупції в органах місцевого самоврядування вивчали на практикумі у Рівненському РВ АМУ

03 / Серпень, 2017
2 серпня Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему «Протидія корупції в органах місцевого самоврядування та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень». Захід організовано в рамках Проекту ПУЛЬС, який реалізує АМУ за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники об'єднаних територіальних громад області,  старости.  Під час заходу учасники ознайомилися з сучасним антикорупційним законодавством, розглянули нормативно-правові акти, що регулюють питання, пов’язані з протидією корупції. Детально розглянули норми антикорупційного законодавства, зміни до антикорупційного законодавства та актуальні питання його виконання посадовими особами місцевого самоврядування. Особливу увагу звернули на запобігання випадків  одержання неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними. Учасники практикуму розглянули заходи, котрі повинні вжити посадові особи органів місцевого самоврядування в разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди. Крім того, детально обговорили питання щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.
Були також розглянуті дії посадових осіб в разі виникнення реального та потенційного конфлікту інтересів та з Заходи щодо врегулювання конфлікту інтересів.
Спікер Юрій Вовк нагадав учасникам практикуму про відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, детально розповів яка існує відповідальність за такі вчинки.
 
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)