Європейські міста-побратими продовжують допомагати українським громадам

03 / Травень, 2022
Європейські міста-побратими продовжують надавати допомогу українським громадам у скрутний час - надсилають необхідні вантажі (продукти харчування, медичні засоби тощо), а також приймають у себе вимушених переселенців.
Одеса вкотре отримала гуманітарну допомогу від міст-побратимів та міст-партнерів. Цього разу вантаж прийшов з Італії, зокрема міста Генуя. Італійці передали місту дві машини швидкої допомоги з медичним обладнанням. Також в Одесу прибуло 6 фур гуманітарної допомоги із міста-побратима Стамбула. Гуманітарний вантаж включав продукти харчування, засоби гігієни та предмети першої необхідності.
  
Гуманітарна допомога із грузинського міста-побратима Батумі надійшла у Тернопіль. Волонтери Гуманітарного штабу відсортували отриманий вантаж та відправили в інші населені пункти України. Частину вантажу передадуть внутрішньо переміщеним особам, що перебувають у Тернополі. Зокрема, це продукти харчування тривалого зберігання, медикаменти, одяг тощо.
Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня  отримала допомогу від Польщі: автомобіль швидкої допомоги «RENAULT Trafic» та ліки. Гуманітарний вантаж передали від воєводської станції швидкої допомоги та санітарного транспорту “Meditrans” незалежного центру громадського здоров’я у Варшаві.
У Миколаєві отримали чергову партію гуманітарної допомоги від італійського міста-партнера Трієста та компанії “Alfa Spedizioni SRL Fernetti”. Продукти довгострокового зберігання, дитяче харчування, засоби особистої гігієни. Всю цю допомогу спрямуємо в лікарні, центри соціального захисту та загони територіальної оборони.
  
У Івано-Франківськ надійшли ліжка для поранених бійців, обладнання та харчові продукти від чеського міста Табор.
  
У Коломию приїхала фура з гуманітарною допомогою для українців від польського міста-побратима Ниси. Частину вантажу передадуть на передову та у міста, які найбільш постраждали від російського окупанта, решту відправлять до Тернополя та Миколаєва.
Місто Борщів отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Шилале, Литовська республіка. Наданий гуманітарний вантаж буде направлений для потреб Збройних Сил України. Продукти харчування відправлені захисникам в райони бойових дій, а тканина та фурнітура — використані для пошиття плитоносок для потреб бійців ЗСУ.
У місто Тлумач прибула вантажівка гуманітарної допомоги з Франції. У вантажі: медикаменти, одяг для внутрішньо переміщених осіб. Надіслана допомога буде спрямована на потреби Збройних Сил України, територіальної оборони та внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися в Тлумацькій міській територіальній громаді.
  
Технічне обладнання та кілька піддонів з продуктами харчування прибули в місто Берегово із Сату-Маре. Румунське місто неодноразово доставляло пожертви до свого міста-побратима, головною метою яких було зміцнення місцевої інфраструктури. На відміну від попередніх поставок, тепер привезли інструменти, які будуть використовуватися не в Берегові, а у Великій Бакті для очищення там каналізаційної мережі.
До Лубен надійшов гуманітарний вантаж з польського міста-побратима Скерневіце. Це вже не перша допомога, яку місто отримуємо від друзів-поляків. Попередні вантажі стали в нагоді як мешканцям громади, так і вимушеним переселенцям, що прибули до населених пунктів Лубенської громади з тимчасово окупованих територій.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)