Закарпатське регіональне відділення АМУ провело «енергетичний» практикум

17 / Лютий, 2017
 
16 лютого в Ужгороді Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум на тему «Механізми реалізації енергоефективних заходів у громадах: правові і практичні аспекти».
Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У роботі практикуму взяли участь представники територіальних громад та органів місцевого самоврядування області, експерти і консультанти.
У вступному слові виконавчий директор РВ АМУ Іван Ревтій підкреслив важливість теми практикуму. Адже, незважаючи на постійне зростання цін на енергоресурси, у нашій країні планомірна, цілеспрямована і результативна робота по енергозаощадженню як у бюджетних організаціях, так і в приватному секторі, не стала нормою життя.
Модератор заходу Оксана Станкевич-Волосянчук детально розповіла учасникам практикуму про чинні та підготовлені до прийняття законодавчо-нормативні основи, покликані підвищити енергоефективність міст і громад України. Крім того, йшлося про  енергоощадні технології, дієві механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері та житлово-комунальній галузі, актуальність створення служб енергоаудиту, проведення  енергореконструкції та утеплення будівель, енергомоніторинг  споживання електроенергії і тепла.
Окремою темою дискусії на практикумі стало питання формування енергоефективної свідомості як у широкого кола громадян, так працівників житлово-комунальної сфери. З цікавими пропозиціями виступили енергетичний менеджер Ужгородської мерії Іван Палінкаш, експерти Микола Бережанський та Олег Лукша, заступник Воловецького селищного голови Сергій Грига, заступник голови Полянської ОТГ Олександр Цуканов та інші.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)