Законодавчі зміни щодо надання послуг ЖКГ – тема практичної сесії у Львівському РВ АМУ

22 / Жовтень, 2021
22 жовтня У Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбулась практична сесія із застосування законодавства на тему: «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону «Про житлово-комунальні послуги».
Захід проведено в рамках спільного проекту АМУ та ДЕСПРО.
Модераторм заходу виступив голова правління "Центр досліджень місцевого самоврядування" Володимир Бригілевич, експерт у сфері житлово-комунальних послуг. Він зосередився на питанні законодавчих змін у сфері надання житлово-комунальних послуг та процедурі надання послуг з управління багатоквартирним будинком, що вона, зокрема, включає, а також процедури проведення конкурсу з призначення управителя. Окремо модератор висвітлив питання публічного договору приєднання до надання комунальних послуг.
На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні  На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
Заступник Львівського міського голови Ірина Маруняк фахово розповіла представникам органів місцевого самоврядування Львівщини про процедури тендерних закупівель газу в світлі підписаного Меморандуму між АМУ, Кабінетом Міністрів України та НАК "Нафтогаз України". Заступник мера відповіла на велику кількість запитань учасників практичної сесії та висловила підтримку всім ініціативам місцевого самоврядування Львівщини в питаннях процесів в царині ЖКГ, благоустрою, взаємодії з ОСББ, органами влади тощо.
Виконавча директорка Львівського РВ АМУ Оксана Шваюк підсумувала результати практичної сесії та висловила сподівання, що подібні заходи за ініціативи АМУ за підтримки Львівська міська рада, участі голів громад, посадовців органів місцевого самоврядування Львівщини будуть відбуватися на регулярній основі та запропонувала учасникам заходу самим бути ініціювати теми для майбутніх консультацій та обговорень.
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні  На зображенні може бути: 1 особа, сидить та стоїть
 
Відео практичної сесії у Львівському РВ АМУ доступне за посиланням

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)