Законодавство у сфері розвитку інфраструктури та створення сприятливого бізнес-середовища обговорювали на практикумі в Енергодарі

21 / Грудень, 2016

16 грудня в місті Енергодар Запорізьке РВ АМУ в рамках Проекту «ПУЛЬС», що впроваджується АМУ за підтримки USAID, провело практикум із застосування законодавства на тему: "Законодавче регулювання діяльності органів місцевого самоврядування з розвитку інфраструктури та створення сприятливого бізнес-середовища". У засіданні взяли участь  представники Запорізького РВ АМУ: міські голови, заступники міських голів, начальники та фахівці структурних підрозділів місцевих рад з питань економіки та залучення інвестицій.

Відкрив зустріч виконавчий директор Запорізького РВ АМУ Ігор Бірюков, який ознайомив учасників із заходами проекту ПУЛЬС, які вже реалізувались у Запорізький області у 2016 році та які заплановані у 2017 році.

Учасників практикуму також привітав заступник міського голови міста Енергодар Ігор Курдя.

У ході фахового обговорення йшлося про правові аспекти державної підтримки бізнесу, співпрацю між органами місцевого самоврядування та представниками бізнесу. Доповідачами виступили модератор Павло Кириченко та начальник управління економіки Енергодарської міської ради Олена Овчатова.

  

       

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)