Залучаючи громаду до співпраці, міська влада отримує підтримку своїх дій та допомогу в реалізації рішень, - О.Слобожан

14 / Лютий, 2020
13 лютого Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у Форумі активних громадян, що проходив у Чернігові.
Організатор заходу - Міжнародний Республіканський Інститут в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.
Форум активних громадян – це можливість для міської влади та громадськості зустрітися та обговорити важливі питання розвитку міста.
Олександр Слобожан, відкриваючи форум, сказав: «Ця зустріч має на меті  підвищити активність громадськості, показати, що жителі міста мають інструменти взаємодії з місцевою владою. Саме таким чином реалізується стратегія «win-win», коли обидві сторони отримають «вигоду» від співпраці. Тобто формується розуміння місцевої влади, що замовником є громада, і розуміння громадян, що вони можуть вливати на вирішення питань місцевого значення. Громада отримує можливість реалізовувати свої ідеї, навчатися новому, взаємодіяти з місцевою владою. У свою чергу, місцева влада отримує інформацію, чого хоче громада та нові ідеї, а також підтримку своїх дій та допомогу в реалізації рішень».
  
У рамках форуму відбулася панельна дискусію на тему «Міський розвиток та участь громади у ньому». Спеціаліст з проведення досліджень Міжнародного Республіканського Інституту Віталій Шарлай презентував результати опитування жителів Чернігова.
«Чернігів входить у Топ-5 найкращих результатів по всій Україні. Це було комплексне незалежне дослідження, у ході якого вивчався і рівень сприйняття громадян, і рівень довіри до влади та задоволеності послугами в різних сферах», - зазначив Олександр Слобожан.
У фінальній частині форуму випускники Академії громадянина та Школи молодого політика МРІ презентували соціальні проєкти, які вони планують впровадити в Чернігові.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)