Завтра на засіданнях парламентських Комітетів будуть презентовані секторальні Стратегії, розроблені Асоціацією міст України

06 / Грудень, 2016

7 грудня на засіданнях парламентських Комітетів будуть презентовані та обговорені секторальні Стратегії "Соціальний захист", "Охорона здоров'я", "Житлово-комунальне господарство", розроблені Асоціацією міст України.

Презентація стратегій відбудеться у Комітетах Верховної Ради України: з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; з питань охорони здоров'я; з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Розроблені фахівцями Асоціації міст України галузеві Стратегії неодноразово виносилась на розгляд представників органів місцевого самоврядування та експертного середовища, зокрема, під час роботи профільних груп в рамках Стратегічного тижня, Форумів місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації» в Івано-Франківську та Харкові. При цьому, подані під час активного обговорення пропозиції були враховані розробниками Стратегій, таким чином буде презентовано узгоджені варіанти документів.

Асоціація міст України сподівається на фаховий аналіз представлених Стратегій народними депутатами України, Секретаріатами Комітетів Верховної Ради України, та надання ними пропозицій і зауважень для удосконалення концептуальних документів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)