Заява Асоціації міст України щодо концентрації військ Російської Федерації на кордонах нашої держави

14 / Квітень, 2021
На восьмий рік російської збройної агресії ворог не полишає спроб знищити Україну. Сьогодні він впритул підвів свої війська до кордонів нашої держави. Він прагне посіяти страх і паніку серед українських громадян, спровокувати внутрішнє протистояння.
АМУ звертається до кожного українця – не бійтеся!
Не вірте неперевіреній інформації та не поширюйте її. Залишимо страх ворогу. Холодний розум та впевненість робить нас сильними.
Ми на своїй землі, за нами – правда. Саме тому нас підтримує світ.
Центральна та місцева влада мають виступити єдиним фронтом. Місцеве самоврядування є надійною опорою держави. Ми маємо пригадати події 2014 року, коли завдяки єдності спільними зусиллями ми змогли зупинити «русский мир». Сьогодні час знову продемонструвати нашу силу – силу єдності.
Зі свого боку ми, представники місцевого самоврядування, міські, селищні, сільські голови, висловлюємо готовність вживати усіх заходів для захисту нашої країни. У кожному регіоні ми зробимо все належне для підтримки територіальної оборони, збереження громадського порядку, безперебійної роботи систем життєзабезпечення міст.
АМУ закликає представників українських політичних сил відкинути всі протиріччя та продемонструвати спільну позицію. Ми маємо відкласти свої партійні прапори задля захисту головного прапора – прапора України.
Ми віримо у силу української армії та довіряємо українським дипломатам. Ми пам’ятаємо, що ті, хто стоять на передньому краї, потребують міцного тилу. Тому наше завдання сьогодні – забезпечити сильний тил нашим воїнам та дипломатам.
Сьогодні час єднатися. Єднатися, щоб вистояти. Єднатися, щоб перемогти.
Слава Україні!

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)