05 вересня 2023 року відбулося засідання фахової мережі з питань освіти в Херсонській області, організоване Асоціацією міст України.

Спільно з представниками Міністерства освіти і науки України фахівці муніципалітетів обговорили проблемні питання у сфері освіти окупованих та деокупованих громад Херсонської області.

25 серпня 2023 року відбувся Перший форум спеціалістів із безпеки в освітньому середовищі у рамках реалізації експериментального проєкту від Міністерства внутрішніх справ України «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».

Участь у форумі взяв експерт Асоціації міст України з питань освіти Владислав Ковальов. Під час виступу в панельній дискусії на тему «Досягнення та проблеми у реалізації експериментального проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі»» розповів про наступне:

1 червня 2023 року Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України про необхідність вирішити проблему та вжити заходів щодо включення проєктів проведення будівельних робіт у найпростіших укриттях та будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд до об’єктів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти.

28 червня 2023 року відбулося засідання фахової мережі з питань освіти, організоване Асоціацією міст України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, взяв участь у відкритті Конференції «RESET: ВІДБУДУЄМО ШКОЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМИ ТА ЗЕЛЕНИМИ!», яка відбулась  1 червня 2023 року, у Міжнародний день захисту дітей.

5 травня 2023 року у м. Одеса відбувся семінар з питань організації діяльності органів управління освітою в Україні у межах засідання секції з питань освіти Асоціації міст України. Організатором заходу виступила Одеська міська рада.
 
У семінарі взяли участь фахівці з питань освіти громад-членів Асоціації міст України, органів виконавчої влади, представники Державної служби якості освіти в Одеській області, закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)