Делегація Асоціації міст України в рамках Глобального саміту OGP 2023 взяла участь в засіданні Круглого столу Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи для розвитку інноваційних практик відкритого урядування на місцевому рівні, які захищають права людини та сприяють демократичному відновленню.

Олена Сидоренко, Оржицька селищна голова, розповіла про досвід своєї громади і важливість відкритого урядування;

6 - 7 вересня 2023 року у Таллінні (Естонія) делегація Асоціації міст України взяла участь в Глобальному саміті OGP 2023.

За сприяння Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в делегації Асоціації міст України були представлені громади - переможці Конкурсу «Кращі історії незламності та співдії в громадах під час війни», а також посадові особи, які працюють з інструментами відкритого урядування:

Марина Хонда, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень;

12 вересня 2023 року відбулась панельна дискусія: «Потенціал місцевих податків і зборів: трансформація ролі центральних і місцевих органів влади в податковому адмініструванні, організована програмою «U-LEAD з Європою» .

Відкрили дискусію Бастіан Файгель, Директор Програми «U-LEAD з Європою» та Томаш Остропольський, Перший секретар та спеціаліст з питань децентралізації та секторальних реформ Представництва ЄС в Україні.

27 липня 2023 року представники Асоціації міст України взяли участь в Комітетських слуханнях на тему: “Смарт інфраструктура для післявоєнного відновлення та розвитку громад і територій», організованих Комітетом з питань цифрової трансформації  Верховної Ради України за модерування заступниці Голови Комітету Вікторії Подгорної.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)