Асоціація міст України спільно з Асоціацією міст Польщі та Французькою секцією Ради європейських муніципалітетів та регіонів 11-12 травня 2023 року провели у м. Жешув (Польща) спільний захід «Місцеві органи влади Франції та Польщі разом на підтримку України».

Участь у заході взяли представники Генерального консульства Франції у Кракові, Міністерства Європи та закордонних справ Франції, члени Європарламенту минулих скликань, представники органів місцевого самоврядування, громадських рухів Польщі та Франції.

На запрошення Норвезької асоціації місцевих та регіональних влад (KS), за сприяння Асоціації міст України, Миколаївський міський голова, член Правління Асоціації міст України Олександр Сєнкевич взяв участь у Міжнародному саміті мерів та лідерів місцевого самоврядування та Європейській конференції з демократії та прав людини, які відбулися у м. Крістіансанн, Норвегія.

Член Правління Асоціації міст України Віталій Малецький, Кременчуцький міський голова, на запрошення Європейського Комітету Регіонів взяв участь у 8 щорічній конференції «Enlargment DAY», яка проходить 4-5 травня 2023 року в Брюсселі. Конференція має на меті підвищити ефективність взаємодії між державами-членами ЄС та країнами-кандидатами.

Віталій Малецький взяв участь в засіданні Робочої групи «Процес вступу України до ЄС та його вплив на місцевому рівні» разом з:

У межах програми «Відкритий світ» від Congressional Office for International Leadership, за сприяння Асоціації міст України, представники трьох громад України відвідали з навчальним візитом Сполучені Штати Америки.

У складі української делегації перебували:

Роман Волуйко, Голова Гайворонської міської громади;

Сергій Карпук, Голова Шацької селищної ради;

20 квітня, у Київській міській державній адміністрації відбулася зустріч Віталія Кличка, Голови Асоціації міст України, мера Києва з керівництвом Європейського Комітету Регіонів.

Участь в зустрічі взяли:

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України;

Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України;

Асоціація міст України в межах Меморандуму про співпрацю з Нацкомісією у справах ЮНЕСКО запрошує представників громад взяти участь у конкурсному відборі на приєднання до програми Мережі креативних міст ЮНЕСКО.

Делегація Асоціації міст України взяла участь у дискусії «Роль Польщі та місцевого самоврядування у відбудові України», яка відбулась в рамках Конгресу Local Trends 2023 з 3 по 4 квітня 2023 року у м. Сопот (Польща).

Від місцевого самоврядування України до заходу доєдналися:

Борис Карпус, Нововолинський міський голова,

Олександр Зозуля, Перемишлянський міський голова,

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)